Everything about عطر مردانه > Open

본문 바로가기
사이트 내 전체검색

Open

Everything about عطر مردانه

페이지 정보

profile_image
작성자 Britt Whisman
댓글 0건 조회 21회 작성일 24-02-26 06:20

본문

از ویژگی های اصلی این محصول میتوان به : پوشش دهی ۱۰۰٪، حفاظت از موها در برابر اشعه های مضر خورشید، حاوی روغن ارگان، ایجاد لطافت و نرمی در مو و همینطور ماسک تثبیت کننده رنگ مو اشاره کرد.

علاوه بر این استفاده از عصاره‌های میوه‌ای و چوبی به همراه وانیل و کاکائو از دیگر مشخصه‌های قابل توجه این ادکلن‌ها به شمار می‌آید.

این عطر که دارای طبع خنکی می باشد رایحه ای تند و گرم و شیرین و خوراکی را دارد.

این نوکر ماندگار نیست. ( یادداشت به خط مرحوم دهخدا ).

معمولا در نت‌های پایانی از روایح کندر، چوب سدر، میخک، زنجبیل، صمغ، وانیل و رز استفاده می‌شود.

سلام پیگیری سفارش خریدهای من پروفایل من علاقه مندی من اعتبار مجازی من ثبت خدمات پس از فروش خروج

رنگ موی مدل اکسلنس لورآل به خوبی از موها در برابر آسیب ها محافظت می کند. سری رنگ‌های متوسط مایل به تیره‌ی این شرکت بدون هیچ صدمه ایی به ساختمان و بافت مو آن را روشن کرده و با پوشش کامل و بی نقصی که دارد بطور کامل موهای شما را پوشش داده و شما بی نیاز از مراجعه به سالن های آرایشی می کند.

رایحه پایه: قند، وانیل، خس‌خس، چوب صندل سفید، خزه درخت بلوط، چوب کشمیر، جیر، چرم و کهربا

ماندنی، پایدار، آنچه پیوسته بر یک حال بماند و تغییر نکند.

البته توجه داشته باشید که اینها تنها روایح کاربردی در تولید عطر زنانه با ماندگاری بالا هستند و روایح خاص و منحصر به فرد دیگری نیز وجود دارند که مورد توجه افراد خاص قرار می‌گیرند.

فروش عمده عطر و ادکلن به صورت اینترنتی اولین بار توسط عطر لیلیوم امکان پذیر شده است. فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن لیلیوم به عنوان مرجع تخصصی قیمت و خرید عطر و معتبرترین فروشگاه اینترنتی عطر و بزرگترین خرده فروشی عطر ایران و دارای اینماد دوستاره از وزارت صنعت با استفاده از تجربیات ۳۰ ساله در بازار تهران و با هدف تسهیل در خرید انواع عطر و ادکلن اصل و اورجینال با بهترین قیمت در سطح کشور فعالیت مینماید.

فصل مناسب این عطر مردانه و زنانه، بهار و تابستان است چرا که خنکای عطر باعث می شود تا در گرمای این فصول، حس بهتری داشته باشید. این عطر مردانه و زنانه جزو عطرهایی است که رایحه مشابه کرید اونتوس دارند و البته که نمی توان گفت این رایحه، کپی است بلکه در قامت خود بسی ارزنده و غنی به شمار می آید.

برای مثال عطر زنانه با ماندگاری بالا و با پخش بوی عالی روایح شیرین و معتدل دارد؛ در ادامه با ما همراه باشید تا به بررسی دلایل ماندگاری عطر و معرفی ۱۲ مدل برتر بپردازیم.

عطر و ادکلن زنانه عطر و ادکلن مردانه کودک عطر و ادکلن بر اساس نوع

If you have any kind of questions relating to where and just how to use بهترین عطر مردانه, you could contact us at our own web page.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

회사소개 개인정보취급방침 서비스이용약관 모바일 버전으로 보기 상단으로

TEL. 00-000-0000 FAX. 00-000-0000 서울 강남구 강남대로 1
대표:홍길동 사업자등록번호:000-00-00000 개인정보관리책임자:홍길동

Copyright © 소유하신 도메인. All rights reserved.